ЗСУ показали, як відводять зброю від Станиці Луганської

У мережі з’явилося відео відведення сил ЗСУ в районі Станиці Луганської.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Громадське телебачення Донбасу”, в районі Станиці Луганської вперше почалося синхронне розведення сил.

“За умовами Рамкової угоди, підписаної у вересні 2016 року в Мінську, сторони повинні створити буферну зону протяжністю два кілометри. Це необхідно для ремонту пішохідного моста на КПВВ “Станиця Луганська”, – йдеться в повідомленні.

Міст є єдиним місцем з’єднання між окупованою Луганщиною і рештою території України. Місцеві жителі сподіваються на швидкий ремонт моста і настання миру.

“Сьогодні рух людей тут звичайний. Одні йдуть за пенсією, інші – до родичів. Всі чекають на припинення бойових дій і сподіваються на ремонт моста”, – свідчать очевидці.

Українські військові відводять бойові машини і важке озброєння на 500-800 метрів.

За умови повного розведення сил і озброєння в Станиці Луганській, новий пішохідний міст зможуть побудувати за півтора-три місяці. На це Червоний хрест вже виділив 60 мільйонів євро.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в зоні проведення Операції Об’єднаних сил на окупованому Росією Донбасі від моменту інавгурації Володимира Зеленського, загинуло 10 українських бійців, ще 75 було поранено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *