Зеленський запропонував Тимошенко провести дебати: різка реакція Порошенка

Чинний президент України Петро Порошенко вважає, що пропозиція Володимира Зеленського стати Юлії Тимошенко арбітром на майбутніх дебатах є негідною.

Петро Порошенко під час брифінгу після здачі аналізу крові на НСК «Олімпійський» сказав, що дебати це не є шоу.

Читайте також: Геращенко вимагає вибачень від Зеленського перед Тимошенко

Я вважаю, що подібне зневажливе та легковажне звернення – це не повага до політика Юлії Тимошенко, яка посіла третє місце. Це також не повага до її виборців. Понад 2,5 мільйони громадян проголосували за Юлію Володимирівну, щоб вона сьогодні була в такій ролі, до якої спробував її відвести Володимир Зеленський?,
– заявив президент. 

Він додав, що виборців треба шанувати та ставитись до них з повагою.

«Насамперед, я дякую тим, хто проголосував за мене 31 березня. також з великою повагою ставлюся до виборців Юлії Володимирівною. До речі, я з великою повагою ставлюся і до тих, хто проголосував за Володимира Зеленського, адже вони не байдужі, вони висловили свою думку і я буду робити все можливе для того, аби переконати їх в другому турі проголосувати за мене«, – наголосив Порошенко.

Що потрібно знати про дебати Порошенка із Зеленським?Після результатів екзит-полу чинний президент Петро Порошенко викликав Володимира Зеленського на дебати. Шоумен прийняв пропозицію, однак, у його штабі почали шукати всілякі відмовки: мовляв, дебати нікому не цікаві.

Після цього Зеленський зняв відеоролик, у якому вже він викликав Порошенка на дебати. Шоумен висунув кілька умов главі державі та забажав, аби зустріч відбулась на стадіоні «Олімпійський». І Порошенко погодився, знявши відео у відповідь зі словами: «Стадіон, так стадіон».

Крім того, Порошенко запропонував Зеленському разом здати аналіз крові на наркотики та алкоголь у медпункті «Олімпійського». Але Зеленський відмовився від аналізів на стадіоні, а натомість запропонував разом здати ці тести у лабораторії Eurolab 5 квітня.

Також Зеленський заявив, що на майбутніх дебатах хоче бачити арбітром Юлію Тимошенко. Однак лідерка «Батьківщини» ще не вирішила, чи в неї є таке бажання.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *