Яценюк вкрав з держбюджету $40 млн для виборчої кампанії «Народного фронту» – Онищенко

Нардеп Олександр Онищенко заявив у своїй книзі про корупцію чинного президента Петра Порошенка та його оточення «Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора», що партія «Народний фронт» злочинним шляхом вивела з держбюджету 40 млн доларів, які були спрямовані на її виборчу кампанію у 2014 році.

Відповідний розділ з книги опублікувала Страна.

За словам  нардепа, після призначення прем’єром внаслідок подій Революції Гідності, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк зумів «сісти» на корупційні схеми в компаніях Одеський припортовий завод, «Укргазвидобування» та НАК «Нафтогаз України», що дозволило йому профінансувати виборчу кампанію своєї політсили за рахунок держбюджету.

«Наймайстернішу схему на 40 млн доларів ми провернули через «Укргазвидобування». Завдяки їй вдалося проспонсорувати дорогу виборчу кампанію «Народного фронту», а «партія війни» прийшла до влади», – йдеться в заяві.

Нагадаємо, екс-глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко зауважує, що оприлюдненої інформації більш ніж достатньо для відкриття кримінальних справ й імпічменту Порошенка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *