Холодницький закрив «справу рюкзаків» в обмін на захист Авакова – Шабунін

Незаконно закривши кримінальну справу проти сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький купив захист у глави МВС, аби втриматися на посаді.

Таку думку висловив глава правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін в ефірі телеканалу ZIK.

Він зазначив, що спершу Холодницький публічно озвучив, що у справі «рюкзаків Авакова» зібрано достатньо доказів і почалася процедура її передачі до суду. Після цього, за словами Шабуніна, НАБУ на весь світ розповідає, як глава САП зливає інші справи, і Холодницький починає шукати захисту від звільнення з посади.

«І він купує захист в Авакова, закривши незаконно справу щодо його сина. Крапка», – наголосив Шабунін, зауваживши, що у Холодницького навіть немає юридичних пояснень, чому він це зробив.Він також пояснив, навіщо Холодницькому посада глави САП: «Той, хто контролює САП, а це – керівник САП, контролює всі розслідування НАБУ…Без дозволу Холодницького або підконтрольного йому прокурора НАБУ кроку не може ступити. Уявляєте, яке це «хлібне» і впливове місце? Та Назар Холодницький – пусте місце без цієї посади».

Нагадаємо, нардеп Сергій Лещенко раніше заявив, що підлеглі голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького за його мовчазної згоди рятують від в’язниці людей «Народного Фронту» та екс-нардепа Миколи Мартиненка.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *