Влада стягнула до центру Києва Нацгвардію перед мітингом Саакашвілі

У Києві в ніч на 17 жовтня – коли має відбутись акція протесту під проводом екс-соратника Петра Порошенка Михайла Саакашвілі – Нацгвардія перекрила доступ до урядового кварталу, передає УП.

«Урядовий квартал заблоковано повністю перед анонсованими акціями. У дворі Жовтневого палацу тренуються бійці Нацгвардії, а кількість їх більша, ніж під час параду на Хрещатику. Крім того, 17 жовтня деякі вулиці у центральній частині столиці буде перекрито з 6:00″, – йдеться в повідомленні.

Своєю чергою, в АП вже заявили про відсутність зв’язку між посиленими заходами безпеки та мітингом Саакашвілі: так, за словами керівника Головного департаменту інформполітики Адміністрації Володимира Горковенка, причина таких дій влади – офіційний візит президента Мальти.

«Буде так, як під час візиту Президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана минулого тижня. Тоді точнісінько так само перекрили під’їзди до АП ще напередодні. До речі, такі само заходи безпеки були і під час візиту Держсекретаря США Рекса Тіллерсона і ще десятка не менш поважних осіб», – заявив він на своїй сторінці в Facebook.

Як відомоСаакашвілі заявив, що наразі в Україні немає необхідності третього Майдану.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *