Успіх кандидата у президенти Зеленського серед українців: соціолог пояснила, у чому річ

Шоумен і лідер «Кварталу 95» Володимир Зеленський зараз має неабияку підтримку з боку народу як кандидат у президенти, оскільки населення України розчарувалося у політиці та політиках, відтак певним чином голосування проти всіх. Крім того, він є дуже відомим, зокрема і завдяки серіалу «Слуга народу», де шоумен виконує роль українського гаранта.

Таку думку висловила соціолог і водночас директор аналітичного Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна, передає «Громадське».

Читайте також: Передвиборча програма Зеленського: який хід придумав лідер «Кварталу 95»

На їх переконання, високий рівень підтримки Зеленського у президентських рейтингах є своєрідною спробою голосування виборців проти всіх кандидатів.

«Це свідчить про розчарування людей у політиці та політиках. Я б сказала, що принаймні в опитуванні це певна реакція – та хоч би Зеленський, аби не ви. Це певним чином голосування проти всіх», – зауважила експерт.

Водночас вона підкреслила, говорячи про нові обличчя в політиці, люди бачать «добре розкручених людей».

«А Зеленський, тому що він є відомим, відомий серіал «Слуга народу». І, власне, коли 66% вважають, що нам потрібно нових політичних лідерів, а коли питають, а кого ви бачите такими лідерами, то бачать людей, які є добре розкрученими – це з телебачення», – додала Бекешкіна.

Нагадаємо, за кілька хвилин до Нового року на телеканалі «1+1» замість виступу Президента України Петра Порошенка зі святковими вітаннями виступив лідер «Кварталу 95» Володимир Зеленський. Він, зокрема, заявив, що офіційно йде у Президенти України, а наступного дня вже розпочав відкриту президентську кампанію.

​До слова, президентські вибори відбудуться 31 березня 2019 року. Згідно з опитуванням, проведеним групою «Рейтинг», Петро Порошенко нині лише третій і його результат складає усього 11,1%. Це майже вдвічі менше за показники Юлії Тимошенко – 20.8%. Володимира Зеленського підтримують 13,4%.

що говорять інші експерти про участь зеленського у президентських перегонах:

  • 6 січ
    2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *