У справі про держзраду Януковича оголосили чергову перерву через його захисника

Державний захисник колишнього президента України Віктора Януковича Віктор Овсянніков вдруге залишив судове засідання по справі про державну зраду, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Як повідомлялося, вранці 1 серпня в Оболонському районному суді міста Києва об’явили перерву до 14 години після того, як адвокати Януковича залишили засідання.

Після продовження розгляду Овсянніков обурився тим, що йому не наддали час для ознайомлення із матеріалами справи перед початком судових дебатів.

«Я не маю ні моральних, ні правових підстав брати участь у дебатах… Я прошу відкласти розгляд. Суд зобов’язаний надати мені час на ознайомлення.  Я не можу кивати головою і слухати якусь нісенітницю. Ви не пояснили мені право на відвід. Можливо я буду заявляти відвід судді. Натомість ви надали слово прокурору, який почав щось бубніти», – заявив адвокат.

Головуючий у справі суддя Владислав Дев’ятко наголосив, що для адвоката нема перешкод вислухати позицію прокурорів, а потім «сісти і вивчити матеріали справи».

«Ми не порушуємо вимог кримінально-процесуального кодексу», – сказав суддя.

Після цього Овсянніков уже вдруге залишив залу суду. Дев’ятко назвав такі дії адвоката приниженням та нагадав захисникам Януковича, що «не все в Україні вирішується за гроші». У засіданні оголосили перерву до 17 години.

Нагадаємо, 31 липня суддя Дев’ятко ухвалив рішення щодо призначення колишньому президенту державного захисника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *