У «Нафтогазу» є підстави не підписувати договір з «Київтеплоенерго» – експерт

Експерт з питань енергетики Дмитро Марунич заявив, що формально у "Нафтогазу" є підстави не підписувати договір з "Київтеплокомуненерго" з 1 серпня. Таку думку експерт з питань енергетики висловив у коментарі для ГолосUA.

За його словами, є два судових процеси стосовно спору між "Київтеплокомуненерго" і "Нафтогазу". Марунич зазначив, що в одному з судових розглядів було винесено остаточне рішення, однак воно не зобов’язує "Нафтогаз" підписувати договір з "Київтеплокомуненерго".

"Є інший суд, згідно з яким "Київенерго" судиться з "Нафтогазом" з приводу боргів. Але якщо не буде рішення суду по другому виробництва за позовом "Київтеплоенерго", про який говорилося, то "Нафтогаз" не відновить постачання. І, швидше за все, з 1-го серпня, коли ці об’єкти будуть передані на баланс "Київтеплоенерго", поставки газу з ресурсів "Нафтогазу" припиняться", – пояснив Марунич.

Він уточнив, що є інформація, що київська влада в даний час шукає можливості закуповувати газ у приватних трейдерів для того, щоб відновити постачання гарячої води.

Нагадаємо, у "Нафтогаз України" заявляють, що Київська міська державна адміністрація закупила газ для вирішення оперативних проблем із забезпеченням роботи столичних ТЕЦ за завищеною ціною.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *