У київських поліцейських вкрали понад 2 млн грн, вилучених як речовий доказ

Прокуратура міста Києва вручила підозру бухгалтеру одного з районних управлінь поліції, з вини якої зникли понад два мільйони гривень коштів, вилучених як речові докази.

Повідомлення про це опубліковано на сайті столичної прокуратури.

«Прокуратура оголосила підозру бухгалтеру райуправління поліції, з вини якої невідомі особи заволоділи понад 2 млн 230 млн грн, які були речовими доказами у кримінальному провадженні», – йдеться в повідомленні.

Прес-служба прокуратури інформує, що невстановлені особи, вступивши в змову з головним бухгалтером райуправління поліції, з метою заволодіння грошовими коштами, які були визнані речовими доказами в кримінальному провадженні та перебували на відповідальному зберіганні у фінансовому секторі райуправління поліції, подали в канцелярію підроблене рішення суду про повернення вилучених коштів.

Головний бухгалтер, яка розглядала подані документи, дала дозвіл на видачу грошових коштів. загалом із райуправління зникли 57,5 тис. доларів США, 37,01 тис. рублів РФ, 3,3 тис. гривень і 28,5 тис. євро, що на момент скоєння злочину становило суму понад 2,23 млн гривень.

Особа, яка отримала гроші, користувалося підробленим паспортом.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення інших співучасників злочину, в тому числі серед співробітників правоохоронних органів.

Дії головного бухгалтера кваліфіковано за статтею шахрайство.

Раніше повідомлялося, що Національна поліція Україна планує закупити послуги з опитування громадської думки оцінки рівня довіри до неї за 2,8 млн гривень.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *