Трамп звільнив очільника Бюро з питань імміграції та митного контролю

Президент США Дональд Трамп посунув в.о. директора Бюро з питань імміграції та митного контролю Рональда Вітелло, який підпорядковувався міністру внутрішньої безпеки.

Таким чином, це стало черговим кадровим переміщенням з подачі Білого дому після гучних звільнень чиновників на рівні міністра та керівників служб у сфері внутрішньої безпеки США, повідомляє центральне американське видання The Hill, пише Укрінформ.

«Виконуючий обов’язки директора Бюро з питань імміграції та митного контролю (ICE), Рон Вітелло, пішов у відставку на тлі реструктуризації Міністерства внутрішньої безпеки», – зауважує видання.

Раніше Вітіелло був висунутий номінантом для призначення на цю посаду на постійній основі, однак президент Трамп раптово вилучив його кандидатуру, зауваживши, що хоче піти «більш жорстким» шляхом.

Видання уточнює, що Вітелло залишиться в Бюро до п’ятниці, очевидно, для передачі повноважень.

Кадрові зміни у сфері, яку охоплює Міністерство внутрішньої безпеки, зачепили майже всі керівні посади – від міністра до його першого заступника, директора Секретної служби, і тепер ICE. При цьому ЗМІ повідомляють про потенційні переміщення на керівних посадах у інших установах, у тому числі, в Бюро з питань громадянства та імміграції, а також в колі радників Білого дому у сфері імміграції.

У Вашингтоні пов’язують кадрові перестановки зі спробами президента Дональда Трампа посилити жорсткість імміграційної політики в США.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *