Суд «списав» колишньому в. о. заступника голови АП 18 млн грн боргу перед «Ощадбанком»

Апеляційний суд Києва скасував стягнення з екс-нардепа від «Батьківщини», екс-в.о. заступника голови Адміністрації арезидента Андрія Сенченка заборгованості в сумі 18 млн гривень за кредитним договором з «Ощадбанком».

Про це, посилаючись на матеріали суду, повідомляють Українські Новини.

«Апеляційний суд став на бік Сенченка і скасував рішення, прийняте в липні 2015 року, про стягнення з нього 18 млн гривень за кредитним договором з «Ощадбанком» – банк запевняв, що Сенченко порушив свої зобов’язання щодо термінів повернення кредиту та сплати відсотків за його користування, в результаті чого станом на 14 січня 2015 роки виникла заборгованість», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, зауважується: позиція Сенченка полягала в запевнянні у погашенні заборгованості у встановленому порядку – «Він пояснив, що в грудні 2007 року, з метою забезпечення належного виконання умов договору про відкриття кредитної лінії, з «Ощадбанком» був укладений договір іпотеки, за умовами якого в іпотеку було передано будівлю (нежитлове приміщення (офіс) в Криму. Ця будівля після окупації Криму в квітні 2014 року була націоналізована російською владою».

«Суд постановив, що подальше невиконання Сенченком кредитних зобов’язань зумовлене виключно тимчасовою окупацією території Автономної Республіки Крим», – резюмувало видання.

Нагадаємо, народний депутат Віктор Чумак заявив, що Верховна Рада не може виступити проти незаконних дій президента Петра Порошенка, оскільки зараз є олігархічним органом.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *