Справа щодо можливої дискваліфікації «Арени Львів»: з’явилися нові деталі

У червні після матчів збірної України з футболу у Львові в УЄФА відкрили дисциплінарну справу. Виною тому поведінка вболівальників на матчі групового етапу кваліфікації чемпіонату Європи-2020 із Сербією.

Українська сторона звинувачується у використанні на стадіоні піротехніки, киданні предметів на поле, блокуванні сходових проходів і поганому освітлення арени. Також начебто було повідомлено про червоно-чорні прапори.

Читайте також: Юристка Суркіса переконує УЄФА дати збірній Україні технічні поразки за Мораеса, – журналіст

Український журналіст Ігор Циганик повідомляє, що стадіон уникне дискваліфікації.

УЄФА відкрив дисциплінарну справу щодо України після матчів з Сербією і Люксембургом. Справу цю ще розглядатимуть, але у мене вже є інсайдерська інформація. УЄФА зробив запит у ФАРЕ (організація «Футбол проти расизму в Європі», – Спорт24) з приводу використання червоно-чорної символіки на стадіоні «Арена Львів». ФАРЕ надала відповідь, в якій зазначила, що червоно-чорні прапори не заборонені, як і зображення Героїв України,
– сказав Циганик.

За інформацією Циганика, якщо «Арена Львів» і буде покарана, то тільки грошовим штрафом. Тому дискваліфікації стадіону не буде.

«Арена Львів» вже відбувала дискваліфікацію

У2013 році збірній України було заборонено проводити матчі у Львові на стадіоні «Арена-Львів» протягом 5 років – до закінчення відбіркового турніру на чемпіонат світу-2018.

Відповідне рішення прийняв Дисциплінарний комітет ФІФА, розглянувши справу про грубі порушення львівськими вболівальниками на матчі Україна – Сан-Марино, який відбувся 6 вересня 2013 року на «Арені-Львів.

Представники ФАРЕ, які були присутні на матчі у Львові, зафіксували численні порушення з боку українських фанатів – використання піротехнічних засобів, банери із зображенням логотипу дивізії «СС-Галичина», розтяжки з цифрою 88, що означає нацистське вітання, а також мавпячі крики на адресу натуралізованого гравця збірної України бразильця Едмара.

У 2014 році УЄФА виніс рішення щодо порушень у матчі відбору Євро-2016 Україна – Македонія, який відбувся 12 жовтня на «Арені-Львів». УЄФА дискваліфікував сектор арени на один домашній матч збірної, а також оштрафував Асоціацію футболу України на 58 тисяч швейцарських франків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *