Сильні заморозки: синоптики попередили українців про погіршення погоди

Рятувальники опублікували відразу кілька метеорологічних попереджень, що стосуються погіршення погодних умов в країні.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

Зокрема, на заході України сьогодні, 9 травня, очікуються заморозки на ґрунті 0-3° – 1 рівень небезпеки, жовтий. У Карпатах сильні заморозки у повітрі 0-3° – 2 рівень небезпеки, помаранчевий.

У Карпатах сильні заморозки у повітрі 0-3° – 2 рівень небезпеки, помаранчевий.

Одночасно з цим рятувальники попереджають про підйомах рівня води на водоймах країни. Зокрема, 9 травня на річці Ворона у міста Тисмениця – за інформацією рятувальників, зберігається можливість подальшого підйому рівня води на 0,1 – 0,5 метрів над фактичними рівнями, з подальшим затопленням заплав і сільгоспугідь.

Крім того, 9 і 10 травня очікується підйом води на правих притоках Прип’яті (Львівська, Волинська, Рівненська, Житомирська області) на 0,2 – 0,7 м. На окремих ділянках можливий вихід води на заплаву.

9 травня погіршитися ситуація і на Дністрі на ділянці Галич – Нижній – Заліщики на 0,7 – 1,2 м, без загрози негативних наслідків.

Нагадаємо, напередодні рятувальники Івано-Франківської області відкачували воду з затоплених через підйом води в річках територій. Зокрема, представники ДСНС відкачували воду в селах Ямниця, Старий Лисець та Крихівці, в містах Косів і Калуш, урочище Дем’янів Лаз, селищі Богородчани. Через підйом рівня води в річці Ворона були виставлені рятувальні пости в місцях переливу води через автомобільні дороги в селі Слобідка (в напрямку села Чорнолізці) і в селі Підпечари.

Український гідрометеорологічний центр повідомляв, що сьогодні, 9 травня, в Україні збережеться дощова погода.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *