Савченко вийде з СІЗО восени – експерт

Політичний експерт Дмитро Корнійчук заявив, що народний депутат Надія Савченко вийде з СІЗО на свободу цієї осені. Таку думку він висловив у коментарі для ГолосUA.

«Савченко спочатку не становила для влади ніякої загрози. Її арешт, швидше за все, узгоджений піар хід з владою для розкрутки Савченко під президентські вибори. Вона як технічний кандидат перетягне на себе голоси військових, які виступають проти влади», – зазначив Корнійчук.

За його словами, обвинувачений в підготовці теракту нардеп буде використовуватися для критики лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко. Водночас експерт додав, що Савченко вийде з СІЗО восени під старт президентської компанії.

Він уточнив, що факт того, що Савченко перебувала в СІЗО за звинуваченням в підготовці замаху на парламент і всю владу, повинен стати додатковим доказом для українців, що вона не може бути підставним кандидатом.

Нагадаємо, Служба безпеки України завершила розслідування справи про державну зраду народного депутата Надії Савченко та керівника Центру звільнення полонених Офіцерський корпус Володимира Рубана, яких підозрюють у підготовці терактів і держперевороту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *