Порошенко не має шансів стати президентом вдруге – опитування

У разі виходу до другого туру президентських виборів лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко переможе будь-якого суперника, тоді, як чинний президент Петро Порошенко  програє Андрію Садовому, Анатолію Гриценку, Святославу Вакарчуку та тій же Тимошенко.

Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг», за яким, у разі виходу до другий туру Тимошенко та Порошенка за першу готові проголосувати 30% тих, хто заявив, що візьме участь в основних виборах, а за другого – 23%.

Крім того, Тимошенко виявилася лідером і загального президентського рейтингу – за неї в разі проведення виборів найближчим часом готові проголосувати 18,7% тих, хто взяв би в них участь і визначився з вибором, тоді, як Порошенка готові підтримати 15,6%, Юрія Бойка – 11,7%, Анатолія Гриценка – 9,7%, Олега Ляшка – 8,7%, Вадима Рабіновича – 8,3%, Андрія Садового – 6,4%, Олега Тягнибока – 3,9%, Арсенія Яценюка – 1,7%.

Опитування проводилось серед 30 тисяч респондентів (наймасштабніше дослідження за останні роки) 12-28 грудня 2017 року серед повнолітніх громадян. Помилка репрезентативності не перевищує 0,6%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *