Порошенко має продати Roshen – націоналісти

Учасники націоналістичного маршу проти олігархів при владі прийшли до АП з вимогою продажу президентом Петром Порошенком його корпорації Roshen, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Ми пам’ятаємо обіцянки Порошенка перед виборами: зупинити війну за три дні, продати Roshen тощо. Зараз продаються державні стратегічно важливі підприємства через корупцію, але Roshen так і не проданий – мовляв, іде війна, і це не на часі. А продавати стратегічні підприємства на часі?», – заявив один з лідерів маршу нардеп Андрій Ільєнко.

Крім того, зауважмо, націоналісти висунули також вимогу прийняття законів про деолігархізацію, зазначивши: саме від президента залежить позитивне голосування за них – «Коли потрібно, депутати із лікарняних виходять, прилітають із закордону і голосують. Ми передаємо звернення і реальні пропозиції президенту. Ми розуміємо, що олігархи власноруч не відмовляться від грошей і намагатимуться не допустити прийняття цих законів, але тепер вони не зможуть говорити, що не знають, що потрібно робити, аби розвивати країну».

НагадаємоПорошенко не задекларував відпочинок на Мальдівах за півмільйона доларів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *