«Петро П’ятий»: Онищенко показав свою книгу про Порошенка

Народний депутат України Олександр Онищенко показав свою книгу про українського президента Петра Порошенка, яку він має намір презентувати найближчим часом.

Книга називається «Петро П’ятий. Правдива історія про українського диктатора», передає Страна.

Так, на обкладинці зображений портрет Порошенка, який жестом показує, що все добре. При цьому він зображений на фоні прапора, схожого на прапор Панами – країни, в юрисдикції якої президент зареєстрував свої активи.

«Показує, що все відмінно. Як мінімум, у нього. Тому що він не президент України, не слуга народу, а слуга власних інтересів», – прокоментував Онищенко виданню.

За його словами, книга містить серію ексклюзивних історій про персональну корупцію Петра Порошенка, та буде опублікована на чотирьох мовах – німецькій, англійській, українській та російській.

«Книга написана в першу чергу для європейського читача», – зазначив Онищенко.

День презентації автор поки зберігає в секреті.

По суті матеріалу Онищенко прокоментував коротко. «Рідко пишуть книги про правителів держави, коли вони ще при владі. Зазвичай публікують махровий піар, на кшталт «Четвертої республіки» Бориса Ложкіна, про те, який цар – хороший. А моя книга про царя – справжнього», – підкреслив нардеп.

Нагадаємо, раніше радник президента Петра Порошенка Юрій Бірюков назвав усіх, хто критикує владу, ворогами держави.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *