Оточення Кононенка заволоділо літієвим родовищем для виробництва електрокарів

Оточення народного депутата Ігоря Кононенка і міністра енергетики Ігоря Насалика домоглося отримання дозволу на розробку родовищ літію в Донецькій області для того, щоб вкластися у виробництво електрокарів.

Міністерство інфраструктури має намір відкрити в Україні галузь з виробництва електрокарів, а у Верховній Раді вже зареєстровано два законопроекти, пише інтернет-видання Insider.

Водночас в Мінінфраструктури наразі займаються пошуком інвестора для запуску виробництва електрокарів в Україні. Крім того, у Раді вже зареєстровано два законопроекти щодо ринку електрокарів: 8159 і 8160.

У статті також відзначили, що для відкриття галузі електрокарів необхідно прийняти закон про сприяння виробництву електрокарів. Ще одна умова для вирішення даного питання — знайти інвестора для переробки літію. Також потрібно побудувати завод з виготовлення літієвих акумуляторів вартістю в один мільярд доларів.

Нагадаємо, прем’єр-міністр Володимир Гройсман попросив Генеральну прокуратуру і Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру перевірити достовірність інформації про отримання наближеними до влади особами ліцензій на розробку родовищ літію з порушенням правил.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *