Окрім Богдана на весіллі в Сен-Тропе були судді, бізнесмени, банкіри та «Слуги народу», — ЗМІ

У Сен-Тропе на весіллі юриста, «смотрящого» за Мін’стом, Андрія Довбенка, окрім голови Офісу президента Андрія Богдана, були також судді, бізнесмени, банкіри, адвокати та нардепи від «Слуги народу».

Зокрема, на французький курорт приїхали також судді Господарського суду Києва Вікторія Джарти та Олена Чинчин, повідомляє Bihus.Info.

Дружкою на весіллі була голова Одеського апеляційного господарського суду Наталія Богацька.

Також на весіллі був забудовник, «куратор від Зеленського», Андрій Вавриш.

На вечірці у Сен-Тропе також помітили бізнесмена Павла Фукса, ексзахисницю Віктора Януковича Ольгу Просянюк, члена правління Укрсоцбанку Ростислава Матяша і заступника голови банку правління ПУМБ Костянтина Школяренка.

Також там бачили нових депутатів від «Слуги народу» Миколу Сольського та Олега Семінського, який у минулому очолював «Нафтогазвидобування».

Нагадаємо, 25 серпня журналісти Bihus.info оприлюднили інформацію, що на День Незалежності глава Офісу президента України Андрій Богдан та київський забудовник, «куратор від Зеленського» Андрій Вавриш провели три дні у Франції на весіллі «смотрящого» за Мін’юстом Андрія Довбенка.

Сам Богдан переконаний, що у свою відпустку, він може їхати, куди хоче.

А президент Зеленський заявив, що глава його Офісу Андрій Богдан не мав їхати на весілля товариша до Сен-Тропе, яке збіглося зі святкуванням Дня незалежності України. 

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *