Не пригадую жодної спроби Тимошенко зробити щось для медицини, – Сироїд

Уперше в історії України в уряді є відважна людина, яка щось робить та йде вперед, крок за кроком, незважаючи ні на що. Це – Уляна Супрун.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK заявила заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Коментуючи рішення суду щодо відсторонення виконувачки обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, а також критику діяльності в.о. міністра окремими політиками, зокрема Юлією Тимошенко, Оксана Сироїд нагадала, що Тимошенко тривалий час очолювала уряд країни.

«На жаль, я не пам’ятаю, а на той час я вже щільно працювала з парламентом, жодних спроб щось зробити в українській медицині. От не пам’ятаю. Я вважаю, що сьогодні немає в українській політиці людини, яка має будь-яке моральне право чи легітимність критикувати те, що робить Уляна Супрун, бо ніхто більше і краще за неї поки що не робив. От якщо доживемо до того, що хтось буде робити краще, то він тоді зможе покритикувати», – заявила Оксана Сироїд.

Заступник голови Верховної Ради України додала, що якби у ВРУ винесли на голосування питання щодо призначення Уляни Супрун на посаду міністра, вона, хоч і перебуває в опозиції, підтримала б таке рішення. На її думку, уряд не вносить на голосування призначення Уляни Супрун на посаду, оскільки, ймовірно, вигідно тримати її у статусі в. о., що робить її вразливою.

Нагадаємо, 5 лютого Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я.

Як повідомляли, Кабінет Міністрів України оскаржив рішення щодо відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я.

Уляна Супрун, повноваження якої як виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я призупинив Окружний адмінсуд Києва, розповіла, які саме обов’язки не може тепер виконувати.

На Хрещатику з’явилися плакати на підтримку Уляни Супрун: «Манту мочити можна, а Супрун – ні».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *