На Прикарпатті хлопці вкрали машину в пенсіонера, щоб поїхати на дискотеку та спалили її

Троє осіб, серед яких двоє неповнолітні незаконно проникли до будинку, викрали ключі від гаража та потрапили туди. Зловмисники вкрали машину «Опель Астра». Про це пише сайт Прес-центр. Це сталося місяць тому.

Нині, поліцейські затримали злочинців. Ними виявилися 28-річний чоловік та 17-16-річні хлопці. Вони розповіли, що хотіли поїхати на дискотеку.

Вони знали, що 70-річний дідусь зберігав машину в гаражі, от і вирішили поїхати на ній. ч. 3 ст. 185 (Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років); ч. 2 ст. 194 (Умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу, вибуху чи Іншим загальнонебезпечним способом, або заподіяло майнову шкоду в особливо великих розмірах, або спричинило загибель людей чи інші тяжкі наслідки, карається позбавленням волі на строк від трьох до п`ятнадцяти років); ч. 2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом, вчинене за попередньою змовою групою осіб, вчинені з проникненням у приміщення чи інше сховище, або якщо вони завдали значної матеріальної шкоди потерпілому, караються позбавленням волі на строк від п`яти до десяти років); ч. 1 ст. 304 (Втягнений неповнолітніх у злочинну діяльність, карається обмеженням волі на строк до п`яти років або позбавленням волі на той самий строк).
Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *