Клімкін розповів, яка найбільша небезпека зради в ПАРЄ та що у Росії на думці

Повернення делегації Росії до ПАРЄ не означає звільнення українських бранців Кремля. Найнебезпечнішим буде бажання Росії та Європи домовитися поза спинами українців.

Не варто вестися на теперішні розмови про можливе звільнення бранців після повернення Росії до Парламенської асамблеї Ради Європи, про це глава МЗС України Павло Клімкін написав на своїй сторінці у Facebook.

А тим часом у Москві: Ми нічого не повинні, – Росія про свої зобов’язання в Раді Європи

«Зрада Європи нам всім болить. Але не ведіться на це. Не шукайте такого роду «логічних» виправдань. Тим більше, всі чули, що казав російський президент в японській Осаці», – зазначив міністр.

Клімкін додав, що головна проблема не у цьому питанні. За його словами, «найгірше буде, якщо Росія та Європа вирішать, що вони можуть домовитися за нашою спиною».

Вже зараз в кулуарах можна почути розмови про те, що Україна є спільним сусідством Росії та Європи, спільною відповідальністю, тому мають бути й спільні дії: насправді, дії будуть російські, а Європа буде спостерігати,
– пояснив він.

Очільник МЗС зазначає, що «ми вже не встигнемо озирнутися, як відверту капітуляцію нам намагатимуться представити як довгоочікувану перемогу». Наслідком цього може стати «сіра буферна зона на покоління».

«Долю України мають вирішувати лише українці. І рішення, якими б складними вони не були, маємо приймати ми самі. Інші будуть нам допомагати, лише якщо у нас будуть власні розум та тверда, навіть дуже жорстка воля відстоювати свою позицію», – додав глава МЗС.

Зазначимо, 1  липня члени комітету ВР у закордонних справах розглянуть призупинення участі постійної делегації Верховної Ради України у ПАРЄ в роботі Асамблеї та відкликання запрошення для делегації ПАРЄ на дострокові парламентські вибори в Україні. Це було вимогою української делегації. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *