Кабмін мав би піти у відставку після кількох інцидентів з вибухами боєприпасів – політолог

В ідеалі після кількох випадків вибухів на складах боєприпасів у відставку має піти весь уряд.

Про це під час прес-конференції заявив політолог Олексій Якубін, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Як відомо, днями в Ічні Чернігівської області почали вибухати склади з боєприпасами, що стало п’ятим подібним інцидентом за часи російської агресії на Сході України.

«В ідеалі весь уряд має піти у відставку. Це пряма провина уряду, який не робить висновки після попередніх випадків», – зазначив Якубін.

Військовий експерт Костянтин Гринчук у свою чергу зазначив, що відповідальним за облік і збереження боєприпасів на військових складах є заступник міністра оборони з озброєння (відповідної посади на сайті Міністерства оборони не зазначено – Ред.).

Натомість експерт з питань безпеки Сергій Шабовта у коментарі інтернет-виданню зазначив, що в Україні взагалі немає практики відправлення у відставку навіть після таких інцидентів.

«Написати заяву про відставку того чи іншого чиновника – це не значить відправити його у відставку, а лише заявити про свої наміри покарати винних. Однак, в нас і цього не робиться», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, керівник складу Міністерства оборони в Ічні Чернігівської області був звільнений в запас після антидиверсійної перевірки незадовго до вибухів на складах з боєприпасами.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *