Гройсман підписав подання на звільнення Данилюка

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підписав подання до Верховної Ради на звільнення міністра фінансів Олександра Данилюка.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook, зазначивши: причиною цього стало «поширення викривленої інформації серед міжнародних партнерів напередодні важливих для України перемовин з ЄС після спровокованого ним конфлікту на засіданні Уряду»

«Данилюк дозволив собі дії, які, на мій погляд, несумісні з подальшим перебуванням на посаді члена Кабінету Міністрів. На жаль, він не вніс коректив у вибрану ним лінію поведінки і після обговорення цієї ситуації з членами урядової команди. Тому я не бачу можливості для нього і далі залишатись в її складі і прошу народних депутатів підтримати моє подання», – підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, 23 травня Данилюк на засіданні уряду намагався добитися призначення свого радника Яни Бугрімової на посаду свого ж заступника, однак після короткої суперечки з Гройсманом дістав відмову. Після цього він написав листа до G7 з закликом «уникнути двозначностей та маніпуляцій» у його конфлікті з прем’єром.

Як відомоу Порошенка заявили Гройсману, що Антикорупційний суд – не його справа.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *