Гриценко «пожертвував» Апаршиним під час єдиної зустрічі з Зеленським

На єдиній зустрічі зі Володимиром Зеленським я запропонував йому список кандидатів на ключові посади, і він вибрав із нього Івана Апаршина.

Про це в ефірі програми на телеканалі ZIK заявив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

На запитання про те, чому політик відрядив свого друга Івана Апаршина до команди Зеленського, пан Гриценко розповів, що на єдиній зустрічі з кандидатом у президенти показав йому свій список кандидатів на ключові посади, щоб допомогти йому з кадрами у разі обрання. 

«Я розумів, що в нього є реальний шанс перемогти і так само, що в нього нема кадрового потенціалу для того, щоб перекрити ключові напрями. І я абсолютно прозоро й чесно запропонував п’ятірку кандидатів, яких у разі обрання призначив би на посади міністра оборони, голови СБУ, міністра закордонних справ, голови НБУ», – зазначив Гриценко.

За його словами, Зеленський запросив одного з кандидатів Івана Апаршина для того, щоб той консультував його у сфері безпеки й оборони. Він додав, що в таких складних умовах це важливо, незалежно від того, чи були вони конкурентами.

«Успіх Зеленського – це наш спільний успіх. Якщо Апаршин може допомогти чи хтось інший, то нехай допоможе», – прокоментував гість програми.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *