Головні новини 22 квітня: тисячі українців прийшли до Порошенка та ЦВК майже дорахувала голоси

Понад 7 тисяч українців зібралися під Адміністрацією Президента України, аби попрощатись та подякувати Петрові Порошенку за 5 років його роботи. ЦВК підрахувала майже усі голоси українців – залишилось кілька сотих. Володимира Зеленського продовжують вітати з перемогою – від деяких побажань у його штабі навіть відхрещуються. Такими були головні новини понеділка, 22 квітня, в Україні та світі.

«Дякуємо, Петре!»

Тисячі українців влаштували зворушливу акцію під стінами Адміністрації Президента. Понад 7 тисяч прийшли туди, аби подякувати Петрові Порошенку за 5 років його роботи та попрощатися з ним.

Читайте також: З речами – на вихід: після перемоги Зеленського почали звільнятися губернатори

Присутні разом заспівали Гімн України, скандували: «ДЯкуємо!», «Разом і до кінця», «Разом до перемоги!», «Слава Україні – Героям Слава!», «Порошенко!». Окрім того, українці разом заспівали пісню «Ой, у лузі червона калина похилилася».

Згодом до українців вийшов сам Порошенко разом з дружиною Мариною. Учасники акції зустріли їх з плакатом «Дякую», аплодисментами та вигуками: «Найкращі!»

Дякую всім, хто прийшов зараз на Банкову. Бо українці по-різному проводжали президента. Такого, як зараз, Україна ще не бачила. Це стало можливим завдяки вам,
– сказав Порошенко.

Президент також запевнив, що не дозволить знищити українську армію, мову, церкву, зупинити децентралізацію, нову українську школу, зупинити інклюзивну освіту, яку започаткувала перша леді. На це українці зреагували вигуками «Марина!» та «Молодець!» 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *