Екс-суддю Голяшкіна судитимуть закрито, щоб не постраждала його репутація

Печерський суд вирішив розглядати справу колишнього судді Вищого адмінсуду Олега Голяшкіна в закритому засіданні.

Про це написала у Фейсбук журналістка Марина Ансіфорова.

Про закритий процес клопотали адвокати Голяшкіна. На їх думку, інакше постраждає честь і гідність їх клієнта.

Колегія суддів на чолі з Володимирем Карабанем клопотання задовольнила.

За версією детективів, будучи суддею ВАСУ, Голяшкін вніс завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 та 2016 роки. Йдеться про дві квартири у центрі Києва, записані на матір судді, але якими Голяшкін постійно користувався. Журналісти раніше з’ясували, що Голяшкін судиться за службове житло у Києві, стверджуючи, що йому ніде жити.

Нагадаємо, що Голяшкін хотів через суд вилучити відомості про свою справу з ЄРДР. Його захист вимагав визнати протиправними дії НАБУ щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань даних за ознаками кримінальних правопорушень. У квітні Окружний адмінсуд Києва закрив провадження у справі, оскільки вирішив, що справа має розглядатися не в адмінсуді, а в порядку КПК, в місцевому загальному суді. Апеляційна інстанція підтвердила це рішення.
Як відомо, раніше Голяшкін подав заяву, що детектив НАБУ вимагав у нього хабара. Управління внутрішнього контролю НАБУ не знайшло підтверджень цьому і закрило справу. Однак захист у квітні 2018-го відновив розслідування в судовому порядку і добився визнання Голяшкіна потерпілим.

15 грудня 2017 року Вищий адмінсуд припинив свою діяльність у зв’язку з початком роботи Верховного суду.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *