Це було дуже смішно: Як Порошенко українців з Великоднем вітав

4 квітня 2018 в Михайлівському монастирі в Києві, президент України, Петро Порошенко записував пасхальне звернення на Великдень (8 квітня) для народу України.

Це було трохи смішне видовище, тому я вам розповім про нього. Спочатку о 10.00 президент повинен був приїхати в монастир і відзняти своє звернення, але з невідомих причин він приїхав о 12.00 

При вході в монастир всіх перевіряли на наявність «заборонених» предметів, все стандартно. Далі стали заводити людей. У охорони при вході був списоkк «людей, які просто хочуть пройти на територію монастиря». Одна дівчина при вході сказала, що їх групу сюди прислали і сказали, що вони повинні стояти і говорити на камеру те, що їм скажуть, це був факультет журналістики. Заходиш на територію, дивляться в список, чи є там твоє ім’я, потім показуєш студентський і заходиш. Далі сама сцена, як оточили президента. Оточили, стоять, кричать, дубль-зйомка. Режисерові спочатку не сподобалося, як вони ляскають — перезняли.

Потім не сподобалося, як кричали «Христос Воскрес» — перезняли. Потім швидше за все президент забув слова і жінка з листком тексту стояла за камерами, тримаючи його на рівні очей, щоб зручніше було читати. Загалом все дуже смішно. Далі нарешті за три години (з 12.00 до 15.00) вони зняли, цей двох хвилинний ролик і все разошлісь.Наш президент найкращий!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *