Челсі виграв Лігу Європи: церемонія нагородження

29 травня в Баку відбувся фінал Ліги Європи, в якому зійшлися дві лондонські команди Челсі і Арсенал.

Перший тайм завершився внічию 0:0. Хоч команди і створювали деякі моменти, все ж було видно, що вони грають обережно. До слова, в перші 45 хвилин зустрічі краще виглядав Арсенал, який гостріше атакував, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У другій половині зустрічі була зовсім інша картина. Челсі явно додав, що вилилося в голи від Олів’є Жиру і Педро Родрігеса. На закуску Еден Азар з пенальті забив третій м’яч у ворота команди Унаї Емері. Арсенал знайшов в собі сили і відіграв один гол після прекрасного удару Алекса Івобі, який вийшов на заміну. І все ж підопічні Мауріціо Саррі знову забили м’яч у ворота Петра Чеха. Азар оформив дубль. Цікаво, що Чех оголосив про те, що після фіналу Ліги Європи він повісить бутси на цвях, а Азар після цієї зустрічі перейде в мадридський Реал.

Матч завершився з рахунком 4: 1 на користь Челсі, який виграв свій другий трофей Ліги Європи!