Шпигунство і держзрада: на Ситника подали заяву до ДБР

Громадська організація «Національний інтерес України» звернулася до Державного бюро розслідувань (ДБР) із заявою про скоєння злочинів директором Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Артемом Ситником.

Про це йдеться на сайті організації.

Зазначається, що попередня кваліфікація злочинів, які міг скоїти Ситник: ст.111 (державна зрада) і ст.114 (шпигунство) Кримінального кодексу України.

Зокрема, мова йде про те, що директор НАБУ разом з американським послом Марі Йованович та іншими невстановленими особами з серпня 2016 року передають секретну інформацію Демократичній партії США «з метою впливу на політичну ситуацію».

Паралельно представники організації звернулися до Ради громадського контролю ДБР «з проханням взяти на контроль процес розгляду зазначеної заяви».

Нагадаємо, напередодні генпрокурор Луценко заявив про те, що посол США Марі Йованович передавала йому перелік людей, «яких не можна притягати до відповідальності».

Він також звинуватив директора НАБУ Ситника у намаганні «втрутитися в американські вибори і допомогти кандидату в президенти Хілларі Клінтон».