Начальник карного розшуку отримав від громадянки 3,4 мільйона

Начальник сектора карного розшуку Деснянського УП ГУНП м. Києва Віталій Буяр отримав у спадщину 1 мільйон 700 тисяч гривень.

Про це стало відомо із суттєвих змін у декларації співробітника Нацполіції.

Буяр 16 березня отримав від громадянина України Галини Білусяк невизначену спадщину суттєвої вартості. 

Але цікавим є інший факт. Трохи раніше, 14 березня, Буяр задекларував купу нерухомості. Він з перервою у декілька хвилин вніс п’ять змін до декларації: задекларував два авто ВАЗземельну ділянку у Хмельницькій області, квартиру у Хмельницькому, будинок у Хмельницькій області та корпоративні права на підприємство ПП “Продукти”.Загалом тоді Буяр задекларував майна на суму 1 мільйон 686 тисяч 900 гривень.

Але все зазначене вище було куплено в один день – 13 березня і у однієї особи – громадянки України Білусяк. Складається враження, що жінка в один день з відомих тільки фігурантам справи причин переписала все своє майно на начальника сектора карного розшуку, яке оформили як купівлю-продаж.

А через три дні та сама Білусяк залишила у спадщину Буяру 1,7 мільйона гривень. Отже сумарно начальник сектора карного розшуку отримав від громадянки Білусяк 3 мільйони 386 тисяч 900 гривень.

У декларації за 2018 рік співробітник Нацполіції зареєстрував лише зарплату. Інших даних у документі немає. Тепер співробітник НП, завдяки громадянці Білусяк, – досить забезпечена людина.