Савченко: Коломойський зробить Зеленського президентом, а Тимошенко – канцлером

Обвинувачена у підготовці терористичних атак нардеп Надія Савченко заявила, що олігарх Ігор Коломойський обіграє Порошенка на президентських виборах 2019 року «у два прийоми».

Про це вона розповіла в короткому інтерв’ю виданню ГОРДОН.

«Я думаю, Коломойський обіграє Порошенка у два прийоми. Він зробить Голобородька – доброго, чесного, доброго хлопця – президентом України (Василь Голобородько – головний персонаж серіалу «Слуга народу», якого грає кандидат у президенти Володимир Зеленський – ред.). Люди виберуть Зеленського. А Юлію Володимирівну (Тимошенко), як вона і мріяла, зробить канцлером, який керуватиме країною, грабуватиме, так само, як всі до цього, як і вона до цього… І нічого особливо не зміниться», – сказала вона.

Водночас Савченко додала, що, якщо Порошенко буде тиснути адмінресурсом, як Янукович, буде третя світова війна.

Нагадаємопрокуратура подала клопотання до Верховного Суду про передачу справи позафракційного нардепа Надії Савченко та голови Центру визволення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана зі Слов’янська в Чернігів.

Як повідомлялося, прокуратура звинувачує Савченко і Рубана в підготовці широкомасштабних терористичних атак в центрі Києва.