Журналіст оскаржить заборону називати у статтях бізнесмена Петровського «Наріком»

Головний редактор видання «Цензор.нет» Юрій Бутусов вважає рішення Жовтневого райсуду Дніпра щодо заборони називати місцевого бізнесмена Олександра Петровського «Наріком» незаконним та оскаржуватиме його.

Про це інформує Детектор медіа.

Бутусов каже, що ні його особисто, ні його адвокатів про судовий процес не інформували.

«Я гадки не мав, що суд в Дніпрі буде вирішувати якісь питання. Це дуже дивно. Я шукатиму це рішення і будемо подавати позов на нього, бо мене не було повідомлено про судовий процес. Хоча я веду публічну діяльність і зателефонувати мені, наприклад, немає жодних проблем», – сказав він.

Журналіст додає, що його зобов’язують робити речі, на які безпосередньо він не має впливу (про заборону згадувати прізвисько бізнесмена у журналістських матеріалах – ред.).

Нагадаємо, у серпні 2018 року Жовтневий райсуд Дніпра заборонив українському інтернет-виданню «Цензор.нет» та ще кільком особам називати місцевого бізнесмена Олександра Петровського «Наріком».

У 2010 році Петровський позивався щодо цього до Юрія Луценка, який теж називав його «Наріком» і «кримінальним авторитетом», та виграв позов.

Однак Луценко повідомив, що не отримував ніякої інформації про позов проти нього від бізнесмена із Дніпра Олександра Петровського.

Як повідомлялося, Олександр Петровський, відомий кримінальний авторитет на прізвисько Нарік був присутній на процедурі отримання Томосу в Стамбулі як гість з боку Української православної церкви Київського патріархату (УПЦ КП).

Пізніше журналіст і нардеп Лещенко стверджував, що президент Петро Порошенко особисто займається легалізацією дніпровського бізнесмена Олександра Петровського – відомого кримінального авторитета на прізвисько Нарік.

У відповідь радник президента Ростислав Павленко пояснив присутність Наріка на врученні Томосу тим, що вхід до собору в Стамбулі, де проходила церемонія, був вільним.