НАЗК призупинило фінансування партії «Опоблок»

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) зупинило виділення 15,5 млн гривень державного фінансування політичної партії «Опозиційний блок» у першому кварталі 2019 року через судову заборону внесення змін до статуту і прохання членів партії. Про це сказано у повідомленні прес-служби НАЗК.

Рішення про призупинення перерахування коштів державного бюджету «Опоблоку» прийнято після надходження офіційних звернень представників політичної партії з підтвердженням реквізитів окремого рахунку для отримання бюджетного фінансування та листи з проханням утриматися від перерахування розподілених коштів на цей же рахунок, а також постанови Окружного адміністративного суду Києва про заборону суб’єктам державної реєстрації здійснювати державну реєстрацію будь-яких змін до установчих документів політичної партії.

НАЗК вважає, що існуючі суперечності в листах представників політичної партії, а також спрямована копія постанови суду є достатніми підставами для призупинення перерахування політичної партії коштів, наданих із державного бюджету на фінансування статутної діяльності.

Рішення прийнято до з’ясування та усунення політичною партією обставин, що зумовили зупинення перерахування коштів державного фінансування.

Нагадаємо, український шоумен, кандидат у президенти від партії «Слуга народу» Володимир Зеленський вніс правки у свою декларацію.