Бойовики “ДНР” не можуть визначитися з атакою України: смішні новини з Донбасу

“Заступник начальника управління Народної міліції ДНР” Едуард Басурін залякує жителів окупованого Донбасу абсурдними заявами щодо “хімічних атак” з боку ЗСУ.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це у Twitter написав блогер Necro Mancer, із додаванням скріну публікації одного з сепаратистських видань.

“За даними нашої розвідки, командування ООС наполягає на інсценуванні хімічної атаки, посилаючись на досвід “Білих касок” в Сирії, а куратори з Великобританії вимагають реальних жертв серед мирного населення, обгрунтовуючи це тим, що останні постановки в Сирії не мали бажаного ефекту”, – залякує жителів “ДНР” Басурін.

При цьому він стверджує, що остаточний варіант розвитку подій із застосуванням хімічних отруйних речовин, нібито, “вибере президент України Петро Порошенко”.

А тим часом, бойовики стягують велику кількість озброєння на Донбасі – Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ в Україні зафіксувала наявність озброєння, розміщеного з порушенням ліній відведення по обидві сторони від лінії зіткнення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.