США і Європа можуть посилити санкції проти РФ через захоплення українських моряків – Волкер

Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що Сполучені Штати і Європа можуть посилити санкції проти РФ або запровадити нові через захоплення українських моряків та кораблів.

Про це він сказав у коментарі Голосу Америки.

«Деякі наші європейські союзники говорили про нові санкції чи посилення існуючих санкцій. Я думаю, що це гідна ідея, ми її розглянемо», – зазначив Волкер.

Він також висловив думку, що Росія має звільнити захоплених українських моряків та кораблі у якості жесту доброї волі перед святами.

«Їх безпідставно атакували у відкритих водах, заарештували. Вони (росіяни – Ред.) мають вдатися до деескалації ситуації та повернути їх», – наголосив спецпредставник США.

Дипломат підкреслив, що збереження уваги на долі українських моряків має посприяти їх звільненню. За словами Волкера, світ повинен продемонструвати єдність у протистоянні Росії.
Як повідомлялося раніше, президент США Дональд Трамп направив Москві «потужний і ясний сигнал»: якщо Росія не звільнить українські кораблі і моряків ВМС України, то країні може загрожувати ізоляція.