За гроші Світового банку для волинських лікарень придбали рентген-системи

У рамках субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» для трьох лікарень регіону придбали рентген-ангіографічні системи, вартістю $600 тисяч кожна.

Про це IA ZIK повідомили у відділі інформаційної політики ОДА.

Із 2015 року в рамках спільного проекту Світового банку та МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Волині реалізовується субпроект «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області». Загальна вартість субпроекту – 20 млн доларів. За ці кошти здійснюється реконструкція 33 амбулаторій, закупляється медичне обладнання та компꞌютерна техніка.

Зокрема, за кошти субпроекту придбано три рентген-ангіографічних системи, які вже встановлено у Волинській обласній клінічній лікарні, в центральній районній лікарні Ковельського МТМО, Луцькій міській клінічній лікарні.

Кожна із них коштувала понад 600 тисяч доларів. Ця апаратура дозволяє проводити рентгенологічне дослідження судин і виявляти вади розвитку чи пошкодження.