Скандал у Чехії: Син прем’єра заявив, що батько його ховав у Криму, прем’єр заперечує

Син прем’єр-міністра Чехії Андрей Бабіш-молодший заявляє, що в минулому році його проти волі відправили в окупований Крим і утримували там, щоб заховати від гучного розслідування можливих корупційних дій його батька.

Про це він розповів журналістам видання Seznam Zpravy.

Зазначається, що Бабіш-молодший разом з батьком і декількома іншими членами сім’ї фігурує у так званій справі «Гнізда лелеки», що стосується махінацій з коштами ЄС.

У 2008 році сім’я Бабіша викупила старовинний маєток, який вирішено було переобладнати в люксовий конференц-центр «Гніздо лелеки». Суму реконструкції оцінили в 350 млн крон, з яких 50 млн склав грант Євросоюзу на підтримку малого бізнесу.

Прем’єр-міністр Чехії відмежувався від скандалу і заявив, що «Гніздо лелеки» належить його дітям.

35-річний син чеського прем’єра розповів журналістам, що його батько хотів приховати його після гучного скандалу. За його словами, він проти своєї волі опинився в окупованому Криму. А посприяла цьому Діта Протопопова, яка є радником Міністерства охорони здоров’я і психіатром, яка лікувала Бабіша-молодшого.

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш заперечує звинувачення свого сина, пише видання Novinky.

«Мій син психічнохворий, він приймає ліки, йому потрібен нагляд, і він живе зі своєю матір’ю в Швейцарії, – зазначив він. – Мені шкода, що йде організоване полювання на мою сім’ю, яка почалася з моменту мого приходу в політику».

Нагадаємо, в Чехії автобус з українцями потрапив у ДТП, четверо людей загинули.