Порошенко має продати Roshen – націоналісти

Учасники націоналістичного маршу проти олігархів при владі прийшли до АП з вимогою продажу президентом Петром Порошенком його корпорації Roshen, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

«Ми пам’ятаємо обіцянки Порошенка перед виборами: зупинити війну за три дні, продати Roshen тощо. Зараз продаються державні стратегічно важливі підприємства через корупцію, але Roshen так і не проданий – мовляв, іде війна, і це не на часі. А продавати стратегічні підприємства на часі?», – заявив один з лідерів маршу нардеп Андрій Ільєнко.

Крім того, зауважмо, націоналісти висунули також вимогу прийняття законів про деолігархізацію, зазначивши: саме від президента залежить позитивне голосування за них – «Коли потрібно, депутати із лікарняних виходять, прилітають із закордону і голосують. Ми передаємо звернення і реальні пропозиції президенту. Ми розуміємо, що олігархи власноруч не відмовляться від грошей і намагатимуться не допустити прийняття цих законів, але тепер вони не зможуть говорити, що не знають, що потрібно робити, аби розвивати країну».

НагадаємоПорошенко не задекларував відпочинок на Мальдівах за півмільйона доларів.