“Десять дівчат на вибір і агресивні чоловіки”: Шокуючі кадри з Одеського борделю

Невідомі активісти недавно створеної організації «Народний щит правосуддя» навідалися з прихованою відеокамерою в бордель, розташований на Митній площі в одному з барів.

На відео присутні близько десяти дівчат для клієнтів і передача грошей за майбутні послуги. Потім відео обривається і на наступних кадрах видно ті ж, але вже залякані і всі в сльозах дівчата, облиті зеленкою.

У приміщенні знаходиться багато чоловіків, які поводяться агресивно і викликають по телефону поліцію. На цьому все закінчується. Коли саме було знято відео – невідомо: на камері скинуті дата і час.

Відомо також, що в ніч з суботи на неділю активісти цієї ж організації перекрили Митну площу з вимогою заборонити проституцію скандуючи гасла «Одеса – не бордель». В результаті були затримані активісти і керівництво борделю.

Радник глави управління поліції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці в Facebook повідомив, що все, що відбувається – провокація проти керівництва поліції. За його інформацією, члени організації «Народний щит правосуддя» є одночасно соратниками арештованого за заворушення в Ширяєве Віталія Голодка, колишніми співробітниками «Беркута», членами «Опозиційного блоку», представниками «горіховою мафії» і т.п